Jak możemy Tobie pomóc

W GDG The Aesthetics Club oferujemy Ci najbardziej zaawansowane zabiegi i techniki z zakresu estetyki twarzy, ciała i dobrego samopoczucia.

Tworzymy GDG we dwoje ale cel mamy jeden,
Uśmiech na Twojej twarzy

Serdecznie zapraszamy na konsultacje,

nie istnieje lepszy sposób by pomóc Ci podjąć decyzję jaki zabieg wybrać, co naprawdę da efekt, w internecie jest niestety mnóstwo bzdur. Szczegółowo wszystko omówimy, przedstawimy za i przeciw, zapraszamy też do śledzenia poniższej strony i naszego profilu w portalach społecznościowych. Będziemy sukcesywnie budować swojego rodzaju bazę wiedzy, by nasi pacjenci mieli szerszą perspektywę.

Długo zastanawialiśmy się jak najlepiej pokierować osobę która chce do nas przyjść ale nie wie dokładnie co możemy wykonać, jakie możliwości daje dzisiejsza medycyna estetyczna. Nie chcemy zamordować was tekstem ale nie chcemy też byście błądzili we mgle. W internecie napisane jest bardzo dużo nie mniej trzeba naprawdę się mocno zagłębić w temacie by móc spojrzeć na to globalnie. Dlatego będziemy opracowywać poszczególne problemy i napiszemy jak można z problemem sobie poradzić.

Cieszymy się, że medycyna rozwija się tak szybko

Pomożemy Ci zrozumieć

Medycyna estetyczna to szeroko stosowane określenie, w ostatnich latach mocno wypaczono znaczenie tego określenia. Jest to wąska gałąź  medycyny która ewoluowała z chirurgii plastycznej i dermatologii.

Medycyna estetyczna skupia się na zastosowaniu wiedzy i technologii znanej w medycynie do szeroko pojętej poprawy wyglądu ciała. Początkowo odbywało się to poprzez leczenie chorób skóry i defektów, najczęściej pourazowych jak blizny czy ubytki objętości tkanek a z czasem zaczęto stymulować ludzkie ciało tak by leczyć zwiotczenia skóry, zmarszczki, plamy, niewielkie nadmiary tłuszczu, wrodzone i nabyte niewielkie asymetrie, leczenie cellulitu, niechcianych włosów, pajączków naczyniowych i przeróżne inne „defekty” jakie są solą w oku pacjentów.

Medycyna estetyczna nie jest natomiast specjalnością lekarską samą w sobie. Nie istnieje taka specjalizacja i prawdę mówiąc medyczny świat nie wyobraża sobie aby takowa powstała z bardzo prostego powodu. Medycyna estetyczna jest częścią składową specjalizacji z Chirurgii Plastycznej i Dermatologii, duża część tych dziedzin lekarskiego świata zazębia się w miejscu jakie określane jest Medycyną Estetyczną i obecnie specjaliści z obu tych dziedzin stoją na stanowisku, że tylko szerokie spojrzenie na problem estetyczny przez pryzmat całej fizjologii, biochemii człowieka może dać wyobrażenie skąd poszczególne problemy się wywodzą a w konsekwencji, jak takie problemy niwelować, leczyć. Nie da się natomiast leczyć nie mając wyobrażenia jak ludzki organizm zareaguje na bodźce jakimi chcemy go stymulować.

Ujmując to razem w całość, można tę dziedzinę określić jako poprawianie jakości życia, samopoczucia psychicznego i zaangażowania społecznego poprzez poprawę wyglądu i idącej za tym pewności siebie technologiami jakie przynosi nowoczesna medycyna.

we have no limits

co musisz wiedzieć.

By uzyskać optymalne efekty terapii zawsze musi zaistnieć zaufanie między lekarzem a pacjentem ale co ważniejsze, pacjent musi wiedzieć gorzką prawdę, że jak ze wszystkim w życiu tak i w tej dziedzinie, nie ma drogi na skróty. 

Ale z ogromną przyjemnością nauczymy Cię co robić by nasze wspólne starania dały maksymalny efekt.

01

Styl życia

Zdajemy sobie sprawę, że łatwo jest mówić, nauczać a znacznie trudniej wykonać.

Nie mniej, to właśnie codzienne nawyki są najistotniejsze.

02

Dieta

Każdy doskonale wie, że dieta jest kluczem do pięknego wyglądu. Nie odkrywamy ameryki. Dlatego tylko po krótce będziemy o tym aspekcie mówić czy pisać. 

03

Medycyna przed i po

I najważniejsze z punktu widzenia naszej działalności, na koniec ale nie najmniej ważne. 

Co robić po zabiegach i jak się do nich przygotować. Szczegółowe zalecenia.